Θέσεις εργασίας

Υπεύθυνος Προώθησης & Πώλησης προϊόντων Λογισμικού και υπηρεσιών ζητείται από εταιρία με δραστηριότητα στους τομείς της ανάπτυξης και των νέων τεχνολογιών στο Ηράκλειο Κρήτης.

Απαραίτητα προσόντα

  • Προηγούμενη αντίστοιχη εργασιακή εμπειρία ή προϋπηρεσία στον κλάδο των πωλήσεων
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και άνεση στην γραπτή και προφορική επικοινωνία
  • Πτυχίο Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Οικονομικών ή Εμπορίας & Διαφήμισης ή Marketing(ΑΕΙ/ΤΕΙ)
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ & εξοικείωση με web/email
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

Αρμοδιότητες

  • Πώληση - Παρουσίαση προϊόντων και υπηρεσιών σε υπάρχον και νέο δίκτυο συνεργατών
  • Ανάπτυξη δικτύου συνεργατών
  • Σύνταξη reports για το δίκτυο συνεργατών
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων και tickets και προτεραιοποίηση τους
  • Διάγνωση αιτημάτων ή/και προβλημάτων του πελάτη με στόχο την εξυπηρέτησή του
  • Ενημέρωση των υφιστάμενων και δυνητικών πελατών για τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της εταιρίας
  • Καταχώρηση σχετικών δεδομένων στα απαραίτητα συστήματα της εταιρείας

Η εταιρία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό σταθερό μηνιαίο πακέτο αποδοχών με πλήρη ασφάλιση
  • Bonus απόδοσης

Αποστολή βιογραφικών: cv@cloudt.gr

Βρες τώρα το πλάνο που σου ταιριάζει δωρεάν για 1 μήνα!